LENOVO T480s i5-8350U/1*8GB/256GB-SSD/14"FHD/W10p
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: 20L8S1NR00
1,490
משלוח מהיר חינם
  • משלוח עד הבית בחינם
  • זמן אספקה: 3 - 5 ימי עסקים
אחריות
שנתיים אחריות איסוף והחזרה מבית הלקוח
נפח זיכרון ראם
8GB
נפח דיסק קשיח
SSD 256
מערכת הפעלה
PRO Windows 10
גודל מסך
14
כרטיס מסך
Intel UHD Graphics 620
ברנד
Lenovo
מצלמה
לא
טאצ׳
לא
תיאור
מחשב נייד מחודש מבית Lenovo ThinkPad T480S
  LENOVO ThinkPad T480S Intel Core i5-GEN8\ 8GB MEM \ 256GB SSD / 14 " \WIN10PRO
✓מעבד I5 דור 8
✓זיכרון  8GB DDR4
✓  דיסק קשיח GB SSD 256
✓מערכת הפעלהPRO  Windows 10
✓שנתיים אחריות איסוף והחזרה
✓מסך 14 אינץ'
מעבד
Intel Core i5-8350U 1.7Ghz UP TO 3.6GHZ
דגם המחשב:
ThinkPad T480S
מסך:
14" אינץ'  14.0" (355mm) FHD (1920×1080), anti-glare, LED backlight, WVA
רזולוציה
1920×1080
כרטיס מסך:
Intel UHD Graphics 620
זכרון
8GB DDR4 2400 RAM
סוג זיכרון
DDR4
מערכת הפעלה
Windows 10 PRO
כוננים
256 GB ssd
מצלמה
Standard: 720p HD camera with ThinkShutter
יציאות
Intel® Thunderbolt™ 3
USB-C
2 x USB 3.0
Headphone and microphone combo jack
4-in-1 SD card reader (SD, MMC, SDHC, SDXC)
HDMI
RJ45
Smart card reader
Windows 10 Pro
משקל
1.58 kg
24 חודשי אחריות: כולל איסוף והחזרה מבית לקוח
פרטי בית העסק
  • שם בית העסק: – חיון טכנולוגיות בע"מ
An IT manager’s dream
Raises performance levels—and eyebrows
Where form meets function
Inspired by our ThinkPad customers, this latest T-Series business machine has a USB-C docking connector on the side rather than underneath, enabling the T480 to be just 19.95 mm / 0.79 inch thin. It also has a range of convenient ports, including the lightning-quick Intel® Thunderbolt™ 3. In addition, should you need to work on the go or in low-light conditions, the renowned ThinkPad ergonomic keyboard has a convenient backlight.