HP OmniBook X Flip 14-FM0013 Core™ Ultra 5 226V 512GB SSD 16GB 14" (1920×1200) TOUCHSCREEN WIN11 Arc™ 130V 8192MB ATMOSPHERIC BLUE Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: B5UJ1UA#ABA
ברנד
HP
תיאור
מחשב נייד חדש
דגם *HP OmniBook X Flip 14-FM0013* עם Core™ Ultra 5 226V:
💼 *HP OmniBook X Flip 14-FM0013* – מחשב קל, חכם וגמיש עם ביצועים מתקדמים ובינה מלאכותית מובנית
– *צבע:* Atmospheric Blue
– *מערכת הפעלה:* Windows 11 Home
– *מקלדת:* מוארת (Backlit)
– *עיצוב:* 2-in-1 – מסך מתקפל 360° לשימוש גם כטאבלט
– *אחריות:* בהתאם למדיניות היצרן
🔧 *מאפיינים טכניים*
– *מעבד:*
Intel® Core™ Ultra 5 226V
תדר מירבי: עד 4.6GHz
NPU מובנה – ביצועי AI מותאמים אישית
זיכרון מטמון: 12MB
– *זיכרון:*
16GB LPDDR5X (מותקן על הלוח)
– *אחסון:*
512GB SSD M.2 PCIe Gen 4 NVMe
– *כרטיס גרפי:*
Intel® Arc™ Graphics 130V עם 8GB