HP OMEN 16-AN0119 GAMING Core™ Ultra 9 285H 1TB SSD 16GB 16" (2560×1600) 240Hz WIN11 NVIDIA® RTX 5070 8192MB SHADOW BLACK RGB Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: BM7B9UA#ABA
9,390
שאלו אותנו לגבי מוצר זה
נותרו עוד 50 מוצרים במלאי
תכונת שדרוג
הרחבת אחריות
50 במלאי
כמות
מחשב נייד חדש מבית HP
💼 HP OMEN 16-AN0119 – מחשב גיימינג חזק עם ביצועים מתקדמים
– דגם: HP OMEN 16-AN0119
– צבע: Shadow Black
– מערכת הפעלה: Windows 11
– מקלדת: מוארת RGB (Backlit Keyboard)
שנה אחריות יבואן
🔧 מאפיינים טכניים
– מעבד:
Intel® Core™ Ultra 9 285H
20 ליבות, תדר מירבי עד 5.1GHz
– זיכרון:
16GB LPDDR5
מהירות גבוהה, מתאים לריבוי משימות
– אחסון:
1TB SSD NVMe
מהיר במיוחד, פתיחה מהירה של קבצים ויישומים
– כרטיס מסך:
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB
מתאים לגיימינג מתקדם ולעיבוד גרפי
🖥 מסך
– גודל: 16 אינץ'
– רזולוציה: 2560×1600 (WQXGA)
– קצב רענון: 240Hz