HP OmniBook X Flip 16-AS0023 Core™ Ultra 7 256V 1TB SSD 16GB 16" (1920×1200) TOUCHSCREEN WIN11 ECLIPSE GREY Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: B5UH1UA#ABA
מחשב נייד חדש מבית HP
דגם *HP OmniBook X Flip 16-AS0023*:
💼 *HP OmniBook X Flip 16-AS0023 2-IN-1*
נייד פרימיום משולב טאבלט – לביצועים חכמים, גמישות מקסימלית ועיצוב יוקרתי
– *צבע:* Eclipse Grey
– *מערכת הפעלה:* Windows 11 Home
– *מקלדת:* מוארת (Backlit)
– *אחריות:* *שנה אחריות יבואן – איסוף והחזרה מבית הלקוח*
🔧 *מאפיינים טכניים*
– *מעבד:*
Intel® Core™ Ultra 7 256V
בעל 12 ליבות (2 Performance + 8 Efficient + 2 NPU)
תדר מירבי: עד 4.8GHz
כולל NPU לביצועי AI משולבים
– *זיכרון:*
16GB LPDDR5x (מותקן על הלוח)
– *אחסון:*
1TB SSD PCIe Gen4 M.2 NVMe
– *כרטיס גרפי:*
Intel® Arc™ Graphics 140V (גרפיקה משולבת)