HP OMEN 16-AM0017 GAMING League of Legends Ltd Ed Core™ i7-14650HX 1TB SSD 32GB 16" (1920×1200) 165Hz WIN11 NVIDIA® 5060 8192MB SHADOW BLACK RGB Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: BZ0F9UA#ABA
ברנד
HP
תיאור
מחשב נייד חדש לגיימינג מבית HP
🎮 *HP OMEN 16-AM0017 League of Legends Limited Edition*
מחשב גיימינג עוצמתי במהדורה מוגבלת – שילוב מנצח של ביצועים, עיצוב וסטייל לגיימרים אמיתיים
– *דגם:* HP OMEN 16-AM0017
– *מהדורה:* Limited Edition – League of Legends
– *צבע:* Shadow Black
– *מערכת הפעלה:* Windows 11 Home
– *מקלדת:* RGB מוארת (4 אזורים)
– *אחריות:* שנה אחריות יבואן – איסוף והחזרה מבית הלקוח
🔧 *מאפיינים טכניים*
– *מעבד:*
Intel® Core™ i7-14650HX
– 16 ליבות (8 Performance + 8 Efficient)
– תדר מירבי: עד 5.2GHz
– זיכרון מטמון: 30MB
– *זיכרון:*
32GB DDR5 במהירות 5600MHz
– *אחסון:*
1TB SSD PCIe Gen 4
– *כרטיס גרפי:*
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8GB GDDR6)
🖥 *מסך*
– *גודל:* 16 אינץ'
– *קצב רענון:* 165Hz