Acer PREDATOR HELIOS NEO 16 PHN16-72-99PA GAMING Core™ i9-14900HX 1TB SSD 16GB 16" (1920×1200) 165Hz WIN11 NVIDIA® RTX 4060 8192MB ABYSSAL BLACK Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: NH.QQXAA.002
אחריות
שנה אחריות יבואן איסוף והחזרה מבית הלקוח
Miami
דגם מעבד
14th Generation Intel Core i9-14900HX, 2.20GHz, Tetracosa-Core (24-Cores) Processor
נפח זיכרון ראם
16GB DDR5 SDRAM
נפח דיסק קשיח
1TB M.2 PCIe NVMe SSD Storage
מערכת הפעלה
WINDOWS 11 HOME
גודל מסך
16 אינץ'
כרטיס מסך
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6 Laptop GPU
ברנד
ACER
מודל
Predator Helios Neo 16 Gaming Laptop
משקל
2.79 ק"ג
צבע
שחור
יציאות
1XHDMI Outputs 1X3.2 Gen 1 Type-A Ports 2X3.2 Gen 2 Type-A Ports 2XUSB 3.2 Gen 2 Type-C Ports
מצלמה
כלול
מסך
ComfyView (Matte), In-plane Switching (IPS) Technology
טאצ׳
לא כלול
סוג מסך
16" WUXGA (1920 x 1200), ComfyView, IPS-Level Panel, 165Hz Refresh Rate 16:10 Aspect Ratio Display
תיאור
מחשב נייד חדש מבית ACER דגם  PREDATOR HELIOS NEO 16