Acer PREDATOR HELIOS NEO 14 PHN14-51-79UB GAMING Core™ Ultra 7 155H 1TB SSD 16GB 14.5" (2560×1600) 120Hz WIN11 NVIDIA® RTX 4070 8192MB ABYSSAL BLACK Backlit Keyboard
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: PHN14-51-79UB-R
מצב
מחודש GRADE A
אריזה
Generic Box
מדינת שילוח
Miami
ברנד
ACER
תיאור
מחשב נייד מחודש לגיימינג
💼 Acer Predator Helios Neo 14 – מחשב גיימינג קומפקטי עם ביצועים מרשימים
– דגם: PHN14-51-79UB
– צבע: Abyssal Black
– מערכת הפעלה: Windows 11 Home
– מקלדת: מוארת RGB ב-3 אזורים עם מקש Copilot
– קורא טביעת אצבע: לא
– אחריות: שנה אחת (יצרן)
🔧 מאפיינים טכניים
– מעבד:
– Intel® Core™ Ultra 7 155H
– תדר בסיס: 1.4GHz, תדר מירבי: עד 4.8GHz
– כולל NPU מובנה לביצועי AI משופרים
– זיכרון:
– 16GB LPDDR5X (מולחם, לא ניתן להרחבה)
– אחסון:
– 1TB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2
– כרטיס גרפי:
– NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 עם 8GB GDDR6
– תמיכה ב-NVIDIA G-SYNC™
🖥 מסך
– גודל: 14.5 אינץ'
– רזולוציה: 2560×1600 (WQXGA)
– טכנולוגיה: IPS עם ציפוי אנטי-רפלקטיבי (ComfyView)
– קצב רענון: 120Hz
– כיסוי צבע: 100% sRGB
🔊 אודיו ווידאו
– רמקולים: 2 רמקולים עם תמיכה ב-DTS:X Ultra
– מיקרופון: מערך מיקרופונים מובנה
– מצלמה: 1080p FHD
📶 קישוריות וחיבורים
– Wi-Fi: Killer™ Wi-Fi 6E AX1675i
– Bluetooth: 5.3
– חיבורים:
– 1x Thunderbolt 4 (USB-C)
– 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
– 1x HDMI 2.1
– 1x קורא כרטיסים microSD
– 1x שקע אוזניות/מיקרופון משולב (3.5 מ"מ)
🔋 סוללה ומשקל
– סוללה: 4 תאים, 76Wh
– מטען: 230W