Acer Aspire Vero AV16-51P-7063 Core™ Ultra 7 155U 512GB SSD 16GB 16" (2560×1600) WIN11 IRON Backlit Keyboard FP Reader
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: NX.KU4AA.002
אחריות
1 Year Manufacturer Warranty
תיאור
מחשב נייד חדש: Acer Aspire Vero AV16-51P-7063
יצרן: Acer
דגם: Aspire Vero AV16-51P-7063
מעבד:
Intel® Core™ Ultra™ 7-155U (10 ליבות: 2 Performance Cores + 8 Efficient Cores), עד 5.0GHz
זיכרון:
16GB DDR5-4800MHz
אחסון:
512GB SSD PCIe® Gen 4.0 NVMe
כרטיס גרפי:
Intel® Iris® Xe Integrated Graphics
מסך:
16 אינץ' WQXGA (2560×1600), IPS, Anti-glare, 300 nits
מצלמה:
HD 720p עם תריס פרטיות
סאונד:
Stereo speakers, DTS Audio™
מערכת הפעלה:
Windows 11 Home
קישוריות:
Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth 5.2
יציאות:
– 2x USB-A 3.2 Gen 1
– 1x USB-C 3.2 Gen 2 (כולל Power Delivery ו-DisplayPort™ 1.4)
– 1x HDMI 2.0
– 1x חיבור אוזניות 3.5mm
– 1x קורא כרטיסים MicroSD
– x RJ-45 Ethernet  1
מקלדת:
Backlit Keyboard
קורא טביעות אצבע:
כן, תומך בטכנולוגיית זיהוי ביומטרי
סוללה:
57Wh, טעינה 65W
משקל:
1.80 ק"ג
אחריות:
שנה אחת איסוף והחזרה מבית הלקוח
הסבר על רכיבים עיקריים במפרט:
– מעבד Intel® Core™ Ultra™ i7-155U: מעבד חזק מהדור ה-13 של אינטל עם 10 ליבות (2 Performance + 8 Efficient), מגיע עד 5.0GHz. מושלם למשימות עבודה יומיומיות, עריכת תמונות ווידאו, ויישומים גרפיים.