Acer Aspire AI A14-52MT-94H5 Core™ Ultra 9 288V 1TB SSD 32GB 14" (1920×1200) WIN11 IRON Backlit Keyboard – NX.JK7AA.003
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
מק”ט: NX.JK7AA.003
ברנד
ACER
תיאור
💻 *Acer Aspire AI A14-52MT-94H5* – עוצמה, ניידות ובינה מלאכותית במחשב קומפקטי ועוצמתי
– *צבע:* Iron
– *מערכת הפעלה:* Windows 11 Home
– *מקלדת:* מוארת (Backlit)
– *אחריות:* שנה אחריות יבואן – איסוף והחזרה מבית הלקוח
🔧 *מאפיינים טכניים*
– *מעבד:*
Intel® Core™ Ultra 9 288V
16 ליבות (6 ביצועים + 8 יעילות + 2 יעודיות ל-AI)
תדר טורבו מירבי: עד 5.1GHz